wtorek, 18 czerwca 2013

DLATEGO WŁAŚNIE KOCHAM WIEŚ ...

Dziś optymistycznie , dawno mnie nie było ale teraz postaram się coś wrzucać w miarę na bieżąco. Najgorsze czasy mam nadzieje za mną i teraz może być tylko lepiej...OBY.
Pogoda dopisuje , słonko grzeje jak oszalałe , rośliny rosną , kwitną i pną się do nieba .
 Każdy maleńki kwiatek cieszy tak jak by były warte miliony. Uwielbiam malwy i to one wiodą prym i im się należy palma pierwszeństwa w moich ulubionych okazach.
Dziś przychodzę do Was jednak nie z malwami a z .... chabrami, rumiankami i makami - to one ostatnio zachwycają mnie dzień w dzień. Piękno,czar i urok ukryty w prostocie polnych kwiatów... czy jest coś piękniejszego?  Wracając z miasta ,w którym studiuję do domu czuję się wspaniale... to powietrze...ta przestrzeń ... na dłuższą metę nie wyobrażam sobie życia w mieście . Moje imię znaczy " leśna " i coś w tym jest . Wręcz zakochana jestem w staropolskiej wsi, w chatach,dworkach, malwach, przestrzeni. Dzisiejsza wieś nie jest już taka jak kiedyś ... nie taka jak bym chciała nie miej jednak bije na głowę miasto,przynajmniej w moim mniemaniu. Kto chociaż raz spędzał wakacje "pod gruszą" wie o czym mówię . Warto się czasem zresetować i nie myśleć o niczym, właśnie wśród maków,chabrów i rumianków...
1 komentarz:

 1. আমরা বিভিন্ন স্বাস্থ্য সমস্যার চিকিত্সার জন্য, একটি ড্রাগ যে প্রদান করা হয়েছে এবং শস্য রোগ সম্পূর্ণভাবে নিরাময় করতে পারে ব্যবহার করে একটি প্রতিকার প্রদান.

  Obat Epilepsi

  Obat Jantung Bocor Anak

  Obat Lipoma

  Obat Gerd

  OdpowiedzUsuń